XVIII Igrzyska Młodzieży Szkolnej Finał Województwa Wielkopolskiego w Piłce Ręcznej Chłopców

W dniach 11-12.04.2017 ( wtorek - środa) odbył się finał województwa Wielkopolskiego w piłce ręcznej chłopców w ramach XVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W szranki stanęły  następujące zespoły :

SP Nr 9 Ostrów  Wlkp, SP Przedecz, SP Nr 13 Leszno , SP Nr 2 Wągrowiec , SP Nr 4 Oborniki, SP Nr 1 Mosina , SP Nr 10 Poznań , SP Gołańcz

W tych najważniejszych zawodach dla chłopców zwyciężyła w tym roku reprezentacja SP Nr 9 z Ostrowa Wielkopolskiego która w finale pokonała 15:13 SP Nr 4 z Obornik. III miejsce także zaszczytne zajęła reprezentacja  SP 13 z Leszna która zwyciężyła 11:8 z drużyną SP Nr 10 z Poznania.

Zwycięzcom drużynowym zawodów puchary medale i dyplomy wręczył Wiesław Zając przewodniczący Rady Miejskiej w Wągrowcu oraz dyrektor naszego ośrodka Piotr Łuszcz.